Vše je vždy o lidech


Při filmovém natáčení jsem se neocitla s fotoaparátem poprvé. Bohužel to tehdy nebyla ta nejlepší zkušenost, zvláště po lidské stránce, která je pro mě při práci tak důležitá. Hlavní roli na place hrálo ego a celou scénu ovládal stres a křeč. Obdivovala jsem všechny, kdo dokáží v takovém prostředí pracovat. Dojmy z natáčení hudebního videoklipu DĚVČATA Františka Zemana jsou však naprosto opačné.

Celé dva natáčecí dny, které jsem měla tu čest fotit, panovala fantastická, profesionální a zároveň velmi přátelská atmosféra. Byly to dny plné smíchu, pohody a upřímné radosti z práce. To vše v pohádkovém prostředí a za počasí, které hrálo celému scénáři přímo do karet. Opět se mi potvrdilo, že v životě je všechno o lidech a za tento jedinečný pracovní zážitek jim patří můj největší dík.

Speciálně pak týmu PARTY ANGELES Ivunky Kuchařové a Vandy Tyrychtrové, které mě k natáčení přizvaly, a Vendy Barešové, která nás svým umem proměnila ve hvězdy stříbrného plátna a svou srdečnou a laskavou povahou vykouzlila to nejpříjemnější prostředí. Poděkování patří i všem báječným děvčatům před kamerou a skvělému štábu Matěje Balcara, díky kterému bylo natáčení spíše nezapomenutelným zážitkem než prací. A samozřejmě nesmím zapomenout zmínit samotného Františka Zemana, autora písničky , že si plní své sny a dal nás tak díky své lásce k hudbě všechny dohromady.

Dělejte, co milujete a obklopujte se těmi správnými lidmi, to je jediný recept na štěstí, který znám.

Na výsledný klip se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=Qm1hZ9UZMts